Jazyk
Hlavná navigácia

O nás

Vážené zákazníčky, vážení zákazníci,

je radosť pôsobiť v krajine, ktorá má stále toľko šikovných rúk a tvorivého elánu. Svedčí o tom nielen Váš záujem, ale aj náročnosť, akú v našich predajniach a e-shope prejavujete pri výbere látok pre skrášlenie svojho okolia, seba a svojich blízkych. Alebo v prípadoch, keď sa chcete pri svojom podnikaní spoľahnúť na obchodného partnera, ktorý Vám zaručí dodávku kvalitných textílií. Už od roku 1992, kedy bola spoločnosť Látky Mráz založená, kladieme totiž dôraz na to, aby sme Vám vychádzali maximálne v ústrety bohatou ponukou tovaru a súčasne výhodnými cenami. Postupnom času naše obchodné pôsobenie prerástlo v komplexnú ponuku zahŕňajúcu širokú oblasť služieb od odborného poradenstva, cez dodávky materiálu a pomôcok, až po veľkoobchodné zastúpenie.

Naším hlavným cieľom je maximálne spokojný zákazník, a preto ponúkame nielen predaj látok, ale aj komplexnú ponuku, ktorá zahŕňa celú škálu služieb od odborného poradenstva cez dodávky spotrebného materiálu, strihy, pomôcky na patchwork až po textilnú galantériu. Medzi našich stálych a spokojných zákazníkov patria predovšetkým ženy, ktoré si doma šijú, profesionálne krajčírky a šijacie dielne, módni návrhári a aranžéri. Ďalej sú to produkčné divadlá, reklamné agentúry, filmové štúdiá, správcovia alebo majitelia ubytovacích zariadení, škôl a iných verejných inštitúcií. Sme zároveň schopní vyhovieť aj požiadavkám firiem na dodanie väčšieho množstva látok a bytového textilu za veľkoobchodné ceny.

Našou hlavnou prioritou je predaj a nákup látok všetkých druhov a vzorov, ktoré maximálne uspokoja potreby a predstavy našich zákazníkov. Látky nakupujeme priamo u zahraničných výrobcov alebo dovozcov z celej Európy, Ázie a USA, a tento sortiment obohacujeme zaujímavou ponukou popredných českých výrobcov alebo dovozcov látok a bytového textilu.

Zaoberáme sa tiež odkúpením nadbytočných zásob niektorých textilných firiem, takže v našej ponuke zakaždým objavíte kvalitné látky za veľmi výhodné ceny.

V sieti 8 predajní, v ktorej od roku 2004 dominuje vinohradnícka reprezentačná predajňa s viac ako 300 m2 predajnej plochy v dvoch podlažiach, Vás ochotne obslúži vyškolený personál. K profesionálnym znalostiam tovaru celkom samozrejme pridáva individuálny prístup k zákazníkovi: fortel, pochopenie, šarm i vtip, bez ktorého sa žiadne stretnutie šikovných ľudí nezaobíde.

Poznáme Vašu zručnosť, vkus aj nároky a deň za dňom poznávame aj Vaše sny, prostredníctvom ktorých si chcete svet okolo seba urobiť pestrejší a útulnejší. Ak ich chcete uskutočniť v praxi, ste u nás na dobrej adrese. Mnoho rovnako výhodných nákupov ako v našich predajniach

Vám praje tím Látky Mráz a domlatok.sk

Vyhľadáva sa ...