~ už 32 rokov na trhu ~
Jazyk
Hlavná navigácia
Späť na Kamenné predajne

PREDAJŇA Štěrboholy - najväčšia predajňa 600 m²

Otváracia doba:
PO - NE, 09:00 - 20:00
Adresa:
NC Štěrboholy
Ústřední 391
Praha 10

Vedúci: Marie Vymazalová

Najvýhodnejšie spojenie:

  • autobusová zastávka Ústřední
  • autom dobrá dostupnosť, veľké množstvo parkovacích miest zadarmo

Naši najväčší predajňu nájdete v Nákupnom centre Štěrboholy, obľúbené nákupné lokalite s dobrým prístupom a dostatkom parkovacích miest. Na ploche 600 m2 nájdu vyznávači ručných prác naozaj ohromujúce ponuku látok a galantéria všetkých druhov, kvalít, farieb a vzorov. V ponuke máme napríklad 1000 druhov módnych látok, 1 500 látok bavlnených, 700 druhov úpletov, 800 vzoriek dekoračných látok, 400 druhov látok s vianočnými motívmi alebo 100 druhov záclon.

Žiadna iná predajňa Látky Mráz tiež neponúkne tak široký výber zipsov všetkých farieb, typov a dĺžok vrátane krajčírskych pomôcok značky PRYM a PRYM LOVE. Ste ešte len na začiatku a myslíte to sa šitím naozaj vážne?

Vo Štěrboholy zaobstaráte aj šijací stroj alebo overlock rýdzo českej značky Garudan. Náročný návštevník ocenia aj moderné, efektívne a nápaditý dizajn predajne. Jej osvetlenie je navrhnuté v podobe stehu nite a rôzne druhy stehov sa opakujú aj na nábytku a detailoch zariadení. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a vďaka veľkorysému priestoru tiež pohodlný pohyb pre mamičky s kočíkmi. Navyše nie je potrebné strážiť čas - dostanete chuť ušiť si alebo upliesť niečo nové treba v nedeľu popoludní? Žiadny problém. Nová predajňa bude otvorená sedem dní v týždni od 9 do 20 hodín!

Vyhľadáva sa ...