~ už 32 rokov na trhu ~
Jazyk
Hlavná navigácia

Vrátenie tovaru

Vážení zákazníci,

100% veríme kvalite všetkých našich ponúkaných produktov, ale môže sa stať, že vám zakúpený tovar nebude z akéhokoľvek dôvodu vyhovovať. Pretože je pre nás vaša spokojnosť vždy na 1. mieste, máte možnosť sa do 14 dní od zakúpenia rozhodnúť a vrátiť nám časť, či celú objednávku späť a to aj napriek tomu, že sa jedná o tovar upravený na mieru. Vrátenie tovaru z nášho e-shopu späť je tak jednoduché:

Ak vám časť alebo celá objednávka nevyhovuje, stačí urobiť len nasledujúce tri kroky:

  1. vyplňte prosím na daňovom doklade, ktorý ste dostali s objednaným tovarom číslo objednávky, dôvod vrátenia tovaru a bankový účet pre vrátenie platby
  2. oddeľte túto časť od daňového dokladu a vložte do balíčka spoločne s vráteným tovarom
  3. balík odošlite späť na adresu našej spoločnosti Látky Mráz s.r.o., V Pískovně 2060, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Česká Republika.

Akonáhle sa nám balík vráti späť, vrátime vám 100% uhradenej čiastky za vrátený tovar najneskôr do 7 pracovných dní.

V prípade, keď vrátením časti tovaru dôjde k zníženiu celkovej sumy objednávky pod limit 59, - EUR (teda čiastku poštovné s vybraným dopravcom zadarmo) bude z vrátenej sumy za tovar odpočítané dopravné.

V prípade, keď vrátením časti tovaru dôjde k zníženiu celkovej sumy objednávky pod 50 EUR u registrovaných zákazníkov, bude z vrátenej sumy za tovar odpočítaná 7% zľava uplatnená na objednávku.

Máte otázky ohľadom vrátenia zásielky? Náš zákaznícky tím domlatok.sk vám rád pomôže na infolinke: +420 602 711 919 či e-mailu info@domlatok.sk

Vyhľadáva sa ...