Slevový program
Milé zákazníčky a zákazníci, máme pre vás dôležité oznámenia!
Od 18.12.2017 do 8.1.2018 je naplánovaná nevyhnutná uzávierka nášho existujúceho e-shopu z dôvodu spustení úplne novej verzie e-shopu. Túto uzávierku môžete ale objet cez naše kamenné predajne, ktorých sa žiadne zmeny netýkajú. Zoznam našich kamenných predajní nájdete tu »
Budeme sa tešiť na vašu návštevu v kamenných predajniach a od 8.1.2018 na úplne novom eshope dumlatek.cz aj domlatok.sk
Tím důmlátek.cz a Látky Mráz

Kategórie

Podporujeme platobné karty
i

Infolinkapracovné dni 8.00 - 16.30
+420 315 721 111 +420 602 711 919
facebook pinterest blog
http://cdn.dumlatek.cz/80690-thickbox_default/siju-s-chuti-pro-deti.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Šijem s chuťou pre deti

Hodnocení produktu ⇓

Vankúšik, hračka do postieľky, box na poklady, obal na knižku alebo napríklad kľúčenka - to sú veci, bez ktorých sa snáď žiadne dieťa nezaobíde. A zároveň sú to veci, ktoré každá aspoň trochu tvorivá mamička, babička, teta či kamarátka môže vyrobiť sama. Nie je to žiadna veda, stačí len jeden voľný večer, trocha inšpirácie, základné pomôcky, zvyšky látok, bavlniek, stužiek, pár gombíkov či korálikov a radosť z práce - a vzniknú drahocennosti, s ktorými dieťa rastie až do dospelosti a ktoré v ňom aj po dlhých rokoch dokážu vyvolať milé spomienky. V tejto praktickej knižke nájdete inšpiráciu na tvorbu dvadsiatich takýchto drahocennosťou vrátane podrobných návodov krok za krokom, nákresov, strihov a šablón k stiahnutiu. Niektoré poslúži ako darček, iné ako dekorácia do domácnosti, ďalší ako užitočná pomôcka - a všetky vám urobia radosť.

  10603

  Na sklade 10 (ks)

  Cena s DPH (za KS) 5,73 €

  (KS)

  * Mohlo by vás tiež zaujímať *

  Hodnocení produktu

  Hodnoceni majiteľov

  Napísať
  hodnotenie

  Hodnotenie majiteľov môžu vkladať len používatelia, ktorí u nás produkt zakúpili. Tým je zaistené, že hodnotenie píše vždy užívateľ, ktorý má s produktom osobnú skúsenosť.

  Produkt zatiaľ nebol ohodnotený. Ak ste ho zakúpili, podeľte sa s ostatnými o svoj ​​názor a buďte prvý kto ohodnotí produkt.