Slevový program
Milé zákazníčky a zákazníci, máme pre vás dôležité oznámenia!
Od 18.12.2017 do 8.1.2018 je naplánovaná nevyhnutná uzávierka nášho existujúceho e-shopu z dôvodu spustení úplne novej verzie e-shopu. Túto uzávierku môžete ale objet cez naše kamenné predajne, ktorých sa žiadne zmeny netýkajú. Zoznam našich kamenných predajní nájdete tu »
Budeme sa tešiť na vašu návštevu v kamenných predajniach a od 8.1.2018 na úplne novom eshope dumlatek.cz aj domlatok.sk
Tím důmlátek.cz a Látky Mráz

Kategórie

Podporujeme platobné karty
i

Infolinkapracovné dni 8.00 - 16.30
+420 315 721 111 +420 602 711 919
facebook pinterest blog
http://cdn.dumlatek.cz/80685-thickbox_default/hackovane-cepice-a-saly.jpg Zobraziť plnú veľkosť

Háčkované čiapky a šály

Hodnocení produktu ⇓

V tejto príručke si každý nájde svoj obľúbený model! Či už módne čiapku, hrejivý nákrčník či vkusnú štôlňu: Teraz máte možnosť si tieto zimné doplnky uháčkovať sama. Rýchlo a ľahko vytvoríte elegantné kúsky alebo celé súpravy - či už pre seba, alebo ako darček. Je to tak jednoduché: Krok za krokom sú v knihe popísané všetky základné techniky háčkovanie - slovom i obrazom. Rýchly výsledok: 19 jednoduchých módnych modelov so zrozumiteľnými návodmi a užitočnými tipy a triky. V kocke: Dôležité informácie o materiáloch a vhodných priadzach, rovnako tak ako tipy, ako si modely prispôsobiť svojmu vkusu.

  10689

  Na sklade 9 (ks)

  Cena s DPH (za KS) 5,73 €

  (KS)

  * Mohlo by vás tiež zaujímať *

  Hodnocení produktu

  Hodnoceni majiteľov

  Napísať
  hodnotenie

  Hodnotenie majiteľov môžu vkladať len používatelia, ktorí u nás produkt zakúpili. Tým je zaistené, že hodnotenie píše vždy užívateľ, ktorý má s produktom osobnú skúsenosť.

  Produkt zatiaľ nebol ohodnotený. Ak ste ho zakúpili, podeľte sa s ostatnými o svoj ​​názor a buďte prvý kto ohodnotí produkt.