Jazyk
Hlavná navigácia

Kariéra

Pracovnice pro e-shop se sídlem v Kralupech nad Vltavou

Jste maminka na mateřské dovolené, a bez úspěchu hledáte firmu, která by měla pochopení pro to, že máte malé děti a potřebujete flexibilitu?

Nebo máte již větší děti, ale Vaše osobní situace Vám nedovoluje pracovat na plný pracovní úvazek?

Nebo mate jiné důvody, které Vám nedovolují pracovat v tradičním nastavení?

Pokud jste alespoň na jednu z výše položených otázek odpověděla ano, a jste žena, která má své sny, ambice a nechce rezignovat na své pracovní uplatnění, přijďte pracovat do firmy Látky Mráz, s.r.o.

Co nabízíme?

•Flexibilní pracovní úvazky, které nastavíme individuálně na základe Vašich možností a potřeb

•Zaměstnanecké slevy

•Stravenky

•Práce v přátelském prostředí firmy, pro kterou je rodina základní životní hodnotou

•Flexi-pasy

•Pracovní volno nad rámec dovolené

Náplň práce : stříhání látek, galanterie, balení a expedice objednávek

Praxe v oboru textil – metráž výhodou, zaučení zajištěno

V případě zájmu pošlete Váš životopis na e-mail: mraz@latky.cz

Prodavačka/prodavačka pro prodejny OC Šestka a Galerie Harfa

Hledáme nové kolegyně/kolegy pro prodej sortimentu galanterie a metráže nově připravované prodejny v obchodním centru Galerie Harfa a pro prodejnu v OC Šestka. Ráda nakupuješ tam, kde se prodávající usmívá a rád se vším poradí? Tak pojď pracovat k nám, a vytvoř takové prostředí i pro ostatní. Pokud je prodej látek a galanterie v krásném prostředí to co tě láká, pak hledáme právě tebe.

Náplň práce : prodej galanterie a metráže

Požadujeme: znalost sortimentu textil – galanterie, zodpovědný přístup k práci, prozákaznickou orientaci

•Stravenky

•Práce v přátelském prostředí

•Flexi-pasy